כלה ביום: שיר גליקסברג

שיר גליקסברג (25) וירון ראש (27) פגשו אחד את השנייה כשיצאו עם חברים משותפים. היא לא תיארה לעצמה שיקרה ביניהם משהו וקיבלה ממנו את הרושם ההפוך, בעוד הוא כבר התחיל לתכנן את הצעד הראשון

שמלות כלה: לירון מייזן, איפור ושיער: שרון מימון, צילום: מיקי ונועם 

יום נישואים: 6.4.2014

איך הכרתם?

"הכרנו דרך חברים משותפים, יצאתי עם חברה שלי, בן זוגה וחברים שלו ושם זה התחיל. ראיתי את ירון אבל לא תיארתי לעצמי שיקרה משהו כי הוא הרגיש לי לא נחמד. בהמשך הערב הוא החזיק לי את היד, אבל לא הבנתי לאן הוא חותר כי זאת הייתה האינטרקציה היחידה שלנו באותו הערב. כשהגעתי הביתה הוא שלח לי הודעה שהוא ממש שמח להכיר אותי, הופתעתי כי לא דיברנו במהלך הערב. עניתי לו כי הוא סיקרן אותי והיה בו משהו מיוחד, התחלנו להתכתב, בהמשך הוא הציע לי לצאת ומאז אנחנו 8 שנים ביחד".

איך הוא הציע לך נישואים?

"הוא הציע לי נישואים ביום ההולדת שלי. הוא כל הזמן אמר לי שהוא יציע לי ביום הולדת אבל לא חשבתי שזה באמת יקרה. יצאנו לסרט וכשחזרנו לדירה הוא כיסה לי את העיניים ונכנסנו הביתה. כל הבית היה מלא בנרות, וורדים וברקע התנגנה מוסיקה נוסטלגית. אכלנו ארוחת ערב ושאלתי אותו 'אתה לא מתכוון להציע לי, נכון'?, הוא ענה שלא והמשכנו לאכול, הכל היה רגיל וירדו לי כל המתחים. בקינוח הוא הפתיע אותי, כרע ברך ושאל אותי אם אני רוצה להיות חברה שלו לכל החיים? זה היה רגע מאוד מרגש".

איך בחרת שמלת כלה?

"הלכתי לראות שמלות כלה אצל הרבה מעצבים, אבל הרגשתי שכל הדגמים חוזרים על עצמם. רציתי שמלה מיוחדת, שונה מכל מה שרואים אבל לא מצאתי אחת כזאת והרגשתי ממש מתוסכלת. חודשיים לפני החתונה דודה שלי אמרה לי שכדאי לי לבדוק את הדגמים של המעצבת לירון מייזן. הסתכלתי על הדגמים שלה באתר ומאוד התחברתי, הגעתי אליה והשמלה הראשונה שמדדתי היא זו שבחרתי. לירון היא הדבר הכי מדהים שקרה לי בחתונה, היא הייתה קשובה לכל הרצונות והחלומות שלי והבינה עד כמה זה משמעותי עבורי, היא הייתה שם בשבילי ודאגה שאהיה מרוצה".

מה היה לך הכי חשוב בשמלת כלה?

"היה לי חשוב שהשמלה תהיה שונה ונסיכותית עם שובל ארוך ומיוחד, כזאת שלא רואים על כל אחת. השמלה שבחרתי הייתה מורכבת משני חלקים, חצאית מבד נופל עם שסע באמצע וחלק עליון עם גב חשוף ושרוול ארוך. בהמשך הערב החלפתי את החלק העליון לבד עדין שמשלב חרוזים".

מה היה חשוב לך באיפור והשיער?

"היה לי חשוב שהאיפור יהיה עדין אבל לא צעקני מדי כי בדרך כלל אני לא מתאפרת. שרון מימון איפרה אותי בסגנון מעושן בדיוק כמו שרציתי וזה אפילו עלה על כל הציפיות שהיו לי. היא גם עיצבה לי את השיער בסגנון אסוף מרושל לצד".

איך בחרתם טבעות נישואים?

"קנינו את טבעות הנישואים בחנות תכשיטים זיו אור, הטבעת שלי הייתה מעוצבת עם חיתוכי לייזר מזהב צהוב, הטבעת של בעלי חלקה מזהב צהוב".

באיזה אולם אירועים התחתנתם?

"התחתנו באולם אירועים ויה, מאז שחשבתי על חתונה ידעתי שאתחתן שם. הייתי באולם הזה בעבר בחתונה וכשנכנסתי לשם הייתה אוירה חיובית ונעימה, הייתה לי תחושה של עילאיות ואמרתי לעצמי שלא משנה מה - שם אתחתן. בעלי לא הכיר את המקום אז הגענו לראות אותו, הוא היה יקר אבל לא ויתרתי, זה היה האולם היחידי שהלכנו לראות ושם סגרנו. אנחנו מרוצים מכל מה שהאולם הציע לנו, החל מהקרמיקה של השירותים עד המפיות, היחס החם והמקצועי שקיבלנו ואני יכולה עוד להמשיך לשבח את המקום, היו לנו 390 מוזמנים".

מה היה שיר הכניסה לחופה שלכם?

"נכנסנו לחופה עם השיר 'בואי נגיד שאני שלך' בביצוע של אלון אולארצ'יק. הדי.ג'יי בחתונה שלנו היה דני תובל מהחברה למוסיקה קליאנטה, חיפשתי מישהו טוב שנתחבר אליו ואז הגענו אליו, לא היינו בשום אירוע שלו, רק שמענו עליו המלצות והחלטנו לבחור בו. ישבנו איתו והייתה אוירה נעימה וחיבור טוב, כל שיר שהוא שם היה מקפיץ וכל האורחים נשארו עד מאוחר, למרות שהחתונה הייתה באמצע שבוע".

איפה הצטלמתם לתמונות טרום חתונה?

"צוות הצלמים מיקי ונועם צילמו אותנו במלון בתל אביב, באמצע כביש ראשי, בשוק הפשפשים ובפרדס בבית חנן. הם עשו לנו תמונות מאוד אמנותיות, רציתי תמונות אחרות ומיוחדות והם ענו לנו על כל הדרישות והציפיות".

מה היה הכי קשה בארגון החתונה?

"הכי קשה היה לבחור שיר כניסה לחופה".

מה מתוכנן לירח הדבש?

"אנחנו מתכננים לטוס למלדיביים בשנה הבאה".

אם היה לך מיליון דולר מה היית מוסיפה לחתונה?

"הייתי מזמינה את ריטה שתשיר לנו כשנכנסנו לחופה".

* * *

עשו את החתונה: שמלות כלה – לירון מייזן, איפור – שרון מימון, שיער – שרון מימון, חליפת חתן – טומי הילפיגר, תקליטן – קליאנטה החברה למוסיקהטבעות נישואים – זיו אור, צילום – מיקי ונועם, אולם אירועים – ויה

בואי לראות עוד שמלות כלה במדור  "הרי את - כלה ביום"

רוצה להשתתף במדור? שלחי לנו מייל